Garanti Şartları

 

 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği taktirde üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır.
 

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 

Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış yada tekrar satılamayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.
 

İadelerinde varsa ürünün aparatlarını, yedek parçalarını, aksesuarlarını eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez.
 

Sipariş İptali:
 

Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken [email protected] mail adresimizden veya sitemizin iletişim bölümünden sipariş bilginizi bize göndermenizdir.

 

Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra gerçekleştiği taktirde kargo masrafları tarafınıza yansıtılacaktır.

 

Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR