Hakkımızda

 

Bursa’da, 2005 yılında faaliyete geçen “Safari Evcil Hayvan Yem. ve Ürün. Gıda. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti.” pet sektöründe yenilikçiliği ilke edinerek, pet ürünleri üretimi, ithalatı ve distribütörlüğü yapmakta olup Türkiye’de pet sektörünün gelişimini ve bu hususta öncü bir işletme olmayı hedef edinmiştir.

 

Şirketimiz

 

Toplam kalite felsefesini esas alarak ve müşteri memnuniyetini benimseyerek, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmasını, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetleri yöneterek, sektöre kalite açısından öncülüğü örnek bir kuruluş olmak için tüm gücüyle çalışmayı taahhüt etmektedir.

 

Yıldan yıla Safari Evcil, iç pazar payını ve ihracat yaptığı ülke sayısını artırırken, yerli üretim miktarını ve kapasitesini de yükseltmektedir. Yüksek kalitede üretimiyle Safari Evcil, pet sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermekte, ulusal ve uluslararası pazarlarda elde ettiği ünün haklı gururunu taşımaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR